Осіння посадка троянд

Створити затишну атмосферу на подвір’ї, розбити мальовничу клумбу чи прикрасити сад допоможе троянда. Ця рослина підкреслить ваш витончений смак і подарує гарний настрій господарям будинку та гостям.

Осіння посадка троянд

Висаджувати троянди можна навесні чи в осінній період. Проте саме осінь вважається найсприятливішим сезоном для висадки. Цій порі року характерний підходящий мікроклімат для цариці квітів: помірна вологість, достатня кількість опадів, відсутність палючого сонця. Чому краще восени здійснювати садіння рослини:

  1. Не потребує складного додаткового догляду. Осінні опади повністю задовольняють потреби троянди, відсутня необхідність захищати її від сонячних променів.
  2. Завдяки погодним умовам відбувається достатнє живлення рослини. Наземна та ґрунтова частини розвиваються правильно та гармонійно.
  3. Висаджена восени рослина не зазнає довготривалого стресу та пригніченого стану. Кущ розвивається без затримок, адже саджанці починають процес вегетації вчасно.
Поради щодо висадки троянд в осінній період

Щоб троянда прижилася, не хворіла, а стресовий період пройшов швидко та без серйозних наслідків, потрібно дотримуватись певних правил під час висаджування. Проте основною запорукою здорової та квітучої рослини являється покупка саджанців у перевірених садових центрах. Наприклад, в «Gloria Garden» вам запропонують високоякісні рослини різних сортів, нададуть необхідні рекомендації по висаджуванню та догляду.

Поради щодо посадки:

  1. Оптимальна температура повітря для висадки від +11° до +17°С. Такий температурний режим характерний для вересня-жовтня.
  2. Викопайте лунку діаметром 40 см та глибиною не більше 60-70 см. Помістіть саджанець у лунку, обережно розправивши корені. Зверху гіркою потрібно насипати родючий ґрунт.
  3. Заглиблення місця щеплення рослини не повинно бути меншим, ніж 5 см.
  4. Після висаджування рясно полийте землю навколо троянди водою.
  5. Якщо ви висаджуєте поруч декілька троянд, слід дотримуватись дистанції між ними. Відстань між кущами не повинна бути меншою 30-100 см в залежності від виду та сорту рослини.
Місце посадки

Щоб троянда мала завжди свіжий та здоровий вигляд, розвивалася правильно та в відповідні терміни, висаджуйте її в захищеному від постійних вітрів місці у відносно пухкий ґрунт, де немає застою вологи.

Купити якісні саджанці та отримати всі необхідні рекомендації по догляду за рослинами можна в садовому центрі «Gloria Garden». Тут ви знайдете безліч сортів троянд на будь-який смак та гаманець.

Поділитись