Як обрати саджанці яблуні для Вашого саду?

Як обрати саджанці яблуні для Вашого саду?

Вирішивши купити саджанці яблуні, початківець садівник часом знаходиться в легкому шоці від тієї кількості інформації, яка обрушується на нього. Всі ці численні яблуні, кожна з яких має свої безперечні плюси … На сьогоднішньому етапі розвитку селекції, виведено близько 20 тисяч сортів.

Ось декілька порад, які допоможуть обрати плодове дерево для Вашого саду:

🍎 Купуйте тільки районовані сорти. Що це означає? Вибираючи сорт, звертайте увагу, для яких регіонів нашої країни вони призначені.
Саме тому ми в черговий раз нагадуємо, що тільки посадковий матеріал, куплений в нашому садовому розсаднику Gloria Garden, є повністю районованим, так як вирощуються у відкритому грунті без всяких укриттів і теплиць.
🍏 Крім того, важливо визначитися з терміном дозрівання, тобто в який період ви будете отримувати урожай в майбутньому від свого поки ще юного саджанця яблуні. Є сорти, плоди яких дозрівають влітку, ранньої або пізньої осені.
🍎Також зверніть увагу і на лежестійкість сорту, тобто на термін зберігання плодів в зібраному вигляді. Наприклад, вибираючи саджанці яблуні Голден, урожай можливо зберегти до 4 місяців, а ось сорт Білий налив зберігатися не більше 1-2 тижнів.

 

Садовий розсадник Gloria Garden пропонує вам широкий вибір саджанців яблуні на будь який смак. Ми залюбки надамо Вам консультацію щодо вибору та догляду за саджанцями☘️ Gloria Garden

Поділитись